Присоединяйтесь к нам —

192 000 аргументів на користь Hyundai

4 Ноября 2015

Вже традиційно кожного сезону в дилерських центрах мережі Національного Автодилера «Богдан-Авто Холдинг» діє ряд спеціальних пропозицій для клієнтів. «Оксамитовий сезон 2015» не став виключенням.

Отож, автоцентри мережі «Богдан-Авто Холдинг» для поціновувачів Hyundai цього сезону підготували наступні переваги:

35fegdfg  middle

Встигніть придбати найгарячіші лоти з неймовірною вигодою! Склад акційних автомобілів обмежений.

А для комфортного та зваженого вибору новенького автомобіля в мережі запрошуємо на масштабний тест-драйв Hyundai у найближчий автосалон Національного Автодилера «Богдан-Авто Холдинг»!
Записатися на тест-драйв можна вже зараз, відправивши заявку на сайті www.bogdanauto.com.ua, за телефоном 0800-500-305 або в найближчому автоцентрі Національного Автодилера «Богдан-Авто Холдинг».


Партнери випробувань – GoPro та СК «Країна»

*Акційна пропозиція діє з 20 жовтня по 9 листопада 2015 року на обмежений склад автомобілів. Деталі акції дізнавайтесь у менеджерів дилерських центрів.
**Пропозиція діє з 12 жовтня по 15 грудня 2015 року.

Winter


Про мережу:
Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. У структуру мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри по всій території України, які займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Volkswagen, Skoda, Citroеn, Subaru, Saipa, Bogdan, UZ Daewoo, Lada, Lifan, комерційної автотехніки Hyundai, і автобусів Богдан.
Офіційний сайт мережі www.bogdanauto.com.ua, інфолінія 0800-500-305 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні). Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Богдан-Авто Холдинг» Facebook, Vkontakte і YouTube.



© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг