Присоединяйтесь к нам —

Great Wall піднявся одразу на 88 позицій в рейтингу 2015 Forbes Global 2000

2 Июня 2015

7 травня 2015 року був опублікований «свіжий» рейтинг найбільших компаній світу за версією авторитетного американського фінансово-економічного журналу Forbes. Great Wall Motor вдалось піднятись одразу на 88 щаблів за рік, випередивши ряд всесвітньовідомих промислових гігантів.

Great Wall, провідний виробник SUV та пікапів в КНР, включений до рейтингу «2015 Forbes Global 2000» втретє, при чому компанія піднялась на понад 200 щаблів за 2 останніх роки та посіла 752 місце з 2000!

В процесі відбору до списку найбільших світових компаній, ретельно оцінюються фінансові результати компаній, що публікуються у відкритих джерелах, у розрізі таких показників як рівень продажів, прибуток, акціонерний капітал та ринкова вартість. Лише компанії з об’ємом продажів за результатами року понад $1 млрд. і вартістю однієї акції більш, ніж $5 можуть прийняти участь в рейтингу Forbes. Китай цьогоріч представляють 232 компанії, що є другим показником після США (579 компаній). Перші топ-4 компанії списку також китайського походження, при цьому лідер – банк ICBC – очолює рейтинг три роки поспіль. 

Malaypl 1

Серед автомобільних брендів, представлених у «свіжому» Forbes2000, Great Wall - №22 в  категорії «Виробники легкових та вантажних автомобілів» у світі.          

Показники автовиробника з Піднебесної справді вражають. Об’єм продажів Great Wall в 2014-му році склав у фінансовому вираженні $9,8 млрд., прибуток – $1,3 млрд., ринкова вартість компанії оцінена в $24 млрд.!

Досягнення GWM стали можливими завдяки поступовому впровадженню стратегії «Focus. Dedication. Specialization», що передбачає зосередження виробничих можливостей на сегменті SUV та світове лідерство, успішним продажам нової преміальної лінійки Хейвел (професійний SUV бренд), а також високій якості автомобілів.

Довідково:

Forbes – одне з найавторитетніших фінансово-економічних видань у світі. Журнал Forbes видається з 1917-го року по сьогоднішній день на 9-ти мовах щомісячним тиражем приблизно 1 млн. екземплярів. Щорічний рейтинг Forbes Global 2000 публікується з 2004-го року.

Ексклюзивний дистриб’ютор автомобілів Great Wall в Україні – ТОВ «Богдан-Індустрія».     

*Грейт Волл, Форбс Глобал, «Ретельність. Зосередженність. Спеціалізація»

Источник информации: http://greatwall-ukraine.com/news/great-wall-uv%D1%96jshov-do-avtoritetnogo-rejtingu-2015-forbes-global-2000.html© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг