Присоединяйтесь к нам —

Кросовер Great Wall H6 визнано кращим автомобілем за оцінкою споживачів

9 Июля 2015

Бестселер модельного ряду Great Wall – кросовер Н6 отримав найвищу оцінку в КНР серед моделей вітчизняних виробників за рівнем задоволеності автомобілістів

Центр автомобільних технологій та досліджень КНР спільно з національним виданням «Китайський споживач» провели дослідження рівня задоволеності автомобілістів власними авто.

До рейтингового дослідження 2015-го року включено 88 моделей автомобілів легкової групи, які були поділені на 4 класи: субкомпактный, компактний, середній, SUV.

Great Wall H6, який протягом останніх років утримує лідерство з національних продажів в сегменті SUV, був відзначений високою нагородою і номінований званням «Краща модель за оцінкою споживачів серед автомобілів китайських виробників».

H61

Лідерство продажів забезпечують високий рівень комфорту, відмінна якість автомобілів Great Wall H6, а також невелика кількість гарантійних випадків.

Розширення модельної гами модифікацією Great Wall H6 sport цьогоріч стане новою точкою опори для подальшого збільшення ринкової долі Great Wall.

Great Wall H6 є першим кросовером компанії з нерамним кузовом. Розроблений відомим німецьким дизайнером Андреасом Дойфелем автомобіль всього за 1 рік став лідером з продажів на внутрішньому ринку, який щомісячно розходиться тиражем 30 000 екз.

В Україні кросовер Н6 був вперше представлений широкій публіці весною 2012-го року під час міжнародного автошоу SIA’2012 і з тих пір доступний для придбання в мережі офіційних дилерських центрів у всіх регіонах України.

Great Wall H6 пропонується в комплектації City з 2-ма двигунами на вибір, з переднім або повним приводом. Доступні автомобілі як з механічною, так і з автоматичною трансмісіями.

H63

2-літровий економічний турбодизель VGT був визнаний найкращим двигуном КНР в 2012-му році. Базовою ж комплектацією кросовера Н6 в Україні є модифікація з надійним 2,4-літровим бензиновим японським двигуном, переднім приводом та 5-ступеневою механічною КПП. Силовий агрегат має потужність 163 к.с., при цьому обертальний момент складає 210 Нм. Середній рівень споживання пального – 9,4 л/100 км*. Вартість автомобіля починається з позначки 441 000 грн. за Great Wall H6 2014-го року виробництва в комплектації City. Додатковий комфорт, який забезпечує автоматична трансмісія обійдеться покупцям в 472 500 грн.

H62

Истоник информации: http://greatwall-ukraine.com/news/krosover-great-wall-h6-viznano-krashhim-avtomob%D1%96lem-za-ocz%D1%96nkoyu-spozhivach%D1%96v.html© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг