Присоединяйтесь к нам —

Підготуй авто до літніх пригод за 199 грн!

3 Июня 2015

Враховуючи популярність сезонної пропозиції в мережі офіційних СТО Національного Автодилера "Богдан-Авто Холдинг" було прийнято рішення продовжити акцію "Свіжий подих" для вигідної підготовки автомобіля до сезону гарячих літніх пригод.

Тож, всі автомобілісти зможуть скористатися комплексом сервісних послуг за спеціальною ціною до 31 серпня 2015 року. Сезонний пакет акційних послуг дозволить майже в 2 рази заощадити родинні кошти, у порівнянні з оплатою таких послуг окремо, згідно діючого прайсу. Умови розповсюджуються на обслуговування всіх авто брендів.

Пакет послуг по акції «Свіжий подих» включає:

Пакет послуг

Вартість з ПДВ

  1. Перевірка роботи кондиціонера

199 грн

  2. Перевірка (заміна/очистка) фільтра салона*

  3. Чистка та дезінфекція системи кондиціонування

Записатися на обслуговування можна вже зараз, відправивши заявку на сайті www.bogdanauto.com.ua, або за телефоном 0800-500-305 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні).

Пропозиція діє з 16 березня по 31 серпня 2015 року в сервісній мережі «Богдан-Авто Холдинг». Деталі дізнавайтесь у менеджерів СТО.

Більше інформації про акції мережі.

Варто зазначити деякі досягнення сервісної команди мережі Національного Автодилера в 2014 році:

  • Олександр Стоволос, керівник офіційного сервісного центру Hyundai в м. Суми, увійшов до двадцятки кращих в світі сервісних спеціалістів Hyundai! У фінальній частині олімпіади, що пройшла у Південній Кореї, прийняли участь 152 учасника із 46 країн світу, серед яких і були визначені кращі –TOP 20 Best Outstanding Skills!
  • Олександр Сушко, спеціаліст СТО Hyundai ТОВ «Богдан-Авто Черкаси» став «Кращим механіком офіційного сервісу Hyundai» в Україні
  • А також у 10-у фіналістів олімпіади механіків Hyundai увійшли працівники дилерських центрів «Богдан-Авто Холдинг»: Артем Чванов («Богдан-Авто Запорожжя», 4-е місце), Олександр Ляшенко («Богдан Авто Миколаїв», 6-е місце) та Олег Качко («Богдан-Авто Луцьк», 10-е місце).

Про компанію:

Національний Автодилер «Богдан-Авто Холдинг» - один з основних операторів українського автомобільного ринку. До структури мережі «Богдан-Авто Холдинг» входять дилерські центри по всій території України, які займаються продажем і сервісним обслуговуванням автомобілів Hyundai, Great Wall, JAC, Volkswagen, Skoda, Citroёn, Subaru, Saipa, Bogdan, UZ Daewoo, Lada, Lifan, комерційної автотехніки Hyundai, і автобусів Богдан.

Офіційний сайт мережі www.bogdanauto.com.ua, інформаційна лінія 0800-500-305 (дзвінки зі стаціонарних телефонів в межах України безкоштовні). Приєднуйтесь до офіційних спільнот «Богдан-Авто Холдинг» в Facebook, Vkontakte і YouTube.

* - всі необхідні для обслуговування запчастини та матеріали сплачуються окремо© Богдан-Авто Холдинг 2012-2015. Богдан-Авто Холдинг